Androkom Derneği

Tunceli Valisi Osman KAYMAK'dan İlçemize Ziyaret

Belediyemizden Haberler

Tunceli Valisi Osman KAYMAK'dan İlçemize Ziyaret

 

Tunceli Valimiz  Osman Kaymak,  Çemişgezek’e ziyaret gerçekleştirdi. Vali Yardımcısı Olgun Öner, İl Jandarma Komutanı Pilot Kurmay Yarbay Atila Tamer ve İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen  ile birlikte Çemişgezek İlçesini ziyaret eden Vali Osman Kaymak, İlçe Kaymakamı Soner Kırlı ve ilçe protokolü tarafından karşılandı. Vali Osman Kaymak, İlk olarak Çemişgezek Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam Soner Kırlı’dan, ilçe hakkında genel bir brifing aldı.  Osman Kaymak yapılan sunum sonrasında

 

Kaymakamlık ziyaretinin ardından İlçe  Adliyesini ziyaret eden Vali Osman Kaymak Cumhuriyet Savcıları ve Hakimler ile bir araya geldi.

İlçe Adliyesini ziyaretinin ardından,  İlçe Emniyet Müdürlüğüne geçen Vali Osman Kaymak emniyet personeliyle tanışarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Emniyet ziyareti sonrasında Çemişgezek Belediyesini de ziyaret eden Vali Osman Kaymak’ı Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy ve belediye çalışanları karşıladı. Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy’un makamına geçerek çalışmalar ve ilçenin durumu hakkında bilgi alan Vali Osman Kaymak halka hizmet konusunda belediyelerimiz en önemli noktadadır. Bu doğrultuda Valilik, Belediye ve diğer kurumlar koordineli bir şekilde eksikliklerin tespiti ve hızlı bir şekilde gerekenlerin yapılması adına bütünlük içerisinde bir çalışma izlenmesi gerektiğini belirtti. Tunceli Valisi Osman Kaymak,Belediyenin sürdüğü ve yapımı tamamlanan projeler hakkında bilgiler aldı.

Vali Osman Kaymak, Çemişgezek çarşı merkezinde bulunan esnafı gezerek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, sıkıntılarını dinledi.

Öğrenci yurdunu da gezen Tunceli Valisi Osman Kaymak,  İlçede  yapımı devam eden İmam Hatip Lisesi ve  Camii inşaatını yerinde görerek incelemelerde bulundu.

İlçedeki tarihi köprü ve tarihi Camileri de gezen Vali Osman Kaymak bu gibi tarihi yerlerin ve Çemişgezek'in doğal güzelliğinin korunması gerektiğini  belirtti. Tunceli Valisi Osman Kaymak daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek  Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Akdeniz’den çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Tunceli Valisi Osman Kaymak ve beraberindeki heyet saat 16.00 sularında ilçeden ayrıldı.

 

                                                                                               Resimler için tıklayınız...

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkanımız

Belediye Başkanımız

BİMER'e Ulaşın

Foto Galeri

  • SU TANKERİMİZ HAYIRLI OLSUN..
  • İzmir büyükşehir  Belediyesi 'ne teşekkürler
  • PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR..

Videolar

Etkinlik Takvimi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom