Androkom Derneği

İLKÖĞRETİM HAFTASI ETKİNLİĞİ

Belediyemizden Haberler

İLKÖĞRETİM HAFTASI ETKİNLİĞİ

     İlköğretim Haftası etkinliklerle kutlandı. Saat 10.00 da Hükümet Konağı Bahçesinde düzenlenen programda, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin Atatürk anıtına sunulması ve saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayarak, Saat 14.00 da İstiklal İlkokulunda düzenlenen programla ilköğretim haftası kutlama etkinliklerine sona erdi. Düzenlenen programa,  Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, Belediye Başkanımız Ahmet Şadan Ersoy, Milli Eğitim Müdürü Arif Kemal Şamat, PTT Müdürü Hüseyin Ünlü,  Milli Eğitim Şube Müdürü Gökmen Aksakal, Okul Müdürleri, Öğrenci velileri, Öğretmenler ve Öğrenciler Katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını ilçe Milli Eğitim Müdürü Arif Kemal Şamat yaptı,ardından Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı’nın konuşması ve Konuşmanın ardından ilkokul öğrencileri tarafından günün anlam ve önemine dair  şiirler okundu.

   Tören sonunda Başkanımız Ahmet Şadan ERSOY’un birinci sınıf öğrencileri ve öğretmenleri için hazırlanan hediye paketleri dağıtılarak program sona erdi.

    Bu önemli gün ile ilgili Başkanımız gelecek nesillere “Sevgili öğrenciler! sizler okula bilgilenmek, aklınızı zenginleştirmek, paylaşmayı, saygıyı, sevgiyi, arkadaşlık duygularınızı pekiştirmek ve çağdaş bir insan olmak için geliyorsunuz. Öğretmenlerinizin rehberliğinde okulunuzda çok iyi vakit geçireceksiniz. Öğretmenlerin görevi sizleri, topluma yararlı ve uygar bir insan olarak yetiştirmektir. Yeterli ve Çağdaş eğitim almamış toplumlar çağdaş olamazlar. Eğitim almamış toplumlar ise gelişemezler, ayakta kalamazlar. Kısaca Cem Yılmaz’ın dediği gibi, “Eğitim Şart!” ”

şeklinde düşüncelerini dile getirdi..

 

                                                                              RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ....

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkanımız

Belediye Başkanımız

BİMER'e Ulaşın

Foto Galeri

  • SU TANKERİMİZ HAYIRLI OLSUN..
  • İzmir büyükşehir  Belediyesi 'ne teşekkürler
  • PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR..

Videolar

Etkinlik Takvimi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom