Androkom Derneği

10 Kasım'da Ulu Önder Törenle Anıldı.

Belediyemizden Haberler

10 Kasım'da Ulu Önder Törenle Anıldı.

  Türkiye Cumhuriyeti’nin baş mimarı Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümsüzlüğe uğurlamamızın 76. yıl dönümünde sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz.

   Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtı önündeki törene, Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, Garnizon Komutanı İbrahim Uğur Savaşeri, Belediye Başkanımız  Ahmet Şadan Ersoy, Emniyet Amiri Yunus Erdem Öre, Gaziler, Kurum Amirleri, Askeri Erkan ve sivil erkan ile öğrenciler katıldı. Resmi kurumların çelenklerini Atatürk Anıtı’na sunmasının ardından saatler 09.05’i gösterdiğinde sirenler çalmaya başladı. Siren sesiyle birlikte kentte hayat iki dakikalığına durdu. Tören alanında bulunanların yanı sıra vatandaşlar ve alandaki görevliler de siren sesiyle birlikte esas duruşa geçerek saygı duruşunda bulundu.İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Hükümet Konağı’nda ki tören Çemişgezek İMKB Lisesi’ndeki  programla devam etti.

    Çemişgezek İmkb Lisesi öğrencilerinin günün anlam ve önemine dair yaptıkları şiir dinletisinin ardından tören, slayt sunumu ile devam etti.
    Çemişgezek İmkb Lisesi’ndeki tören, öğrencilerin Atatürk’ün sevdiği türküleri seslendirmesiyle sona erdi.

 

 

                                                                  RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ....

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BELEDİYE BAŞKANI ERSOY 'DAN "10 KASIM " MESAJI

Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan ERSOY, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal?in vefatının 79. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı

DEVAMI

KAFETARYA VE YEMEKHANE İHALESİ

ÇARŞI MERKEZİNDE BULUNAN BELEDİYE İŞ HANINDA Kİ KAFETERYA VE YEMEKHANENİN 26.10.2017 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 10.30 DA BELEDİYE HİZMET BİNASINDA SATIŞ İHALESİ YAPILACAKDIR

DEVAMI

Başkanımız

Belediye Başkanımız

Foto Galeri

  • SU TANKERİMİZ HAYIRLI OLSUN..
  • İzmir büyükşehir  Belediyesi 'ne teşekkürler
  • PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR..

Videolar

Etkinlik Takvimi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom