Androkom Derneği

KARDEŞLİK KÖPRÜLERİ KURULDU

Belediyemizden Haberler

KARDEŞLİK KÖPRÜLERİ KURULDU

,                                                   KARDEŞLİK KÖPRÜLERİ KURULDU

 

04.12.2014 Perşembe günü CHP Milletvekili (CHP Genel Başkan Yardımcısı) sayın Veli AĞBABA,CHP Tunceli Milletvekili sayın Kamer GENÇ, İstanbul Beşiktaş Belediye Başkan yardımcısı sayın Çetin Kırışgil, Maltepe Belediye Başkanı sayın Ali KILIÇ, Tunceli Pülümür Belediye Başkanı sayın Müslim TOSUN,Tunceli Nazmiye Belediye Başkanı sayın Cafer KIRMIZIÇİÇEK ve Tunceli Hozat Belediye Başkanı Celalettin POLAT Belediye Başkanımız Ahmet Şadan ERSOY’u  makamında ziyaret ettiler.

  Ziyaretlerinin Çemişgezek Beleiyesini, Beşiktaş Belediyesi ve Maltepe Belediyesi ile kardeş belediye yaptıklarının müjdesini vermek için olduğunu açıkladılar.

  Beşiktaş Belediyesi, Kardeşin Kardeşe ilk hediyesi olarak sıfır Kilometre bir Kepçenin hediye olarak verileceği belirtildi.

  Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ise ilk hediyesini sürpriz olarak açıklamak istediğini, hediyesini daha sonra açıklayacağını belirtti.

  Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, “Çemişgezek Belediyesi ve Çemişgezek adına bu işi onaylayan Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçtaroğlu’na, bu kardeşliğin sağlanmasında çaba gösteren CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Sayın Ali Ağbaba’ya ve Tunceli CHP Milletvekili Sayın Kamer Genç’e, desteklerini ve yardımlarını  bizden esirgemeyen, herdaim yanımızda olacaklarına söz veren bizi kardeş olarak kabul eden Beşiktaş Belediyesinde Maltepe Belediyesine sonsuz teşekkürlerimi sundu.

 

 

                                                                     RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkanımız

Belediye Başkanımız

BİMER'e Ulaşın

Foto Galeri

  • SU TANKERİMİZ HAYIRLI OLSUN..
  • İzmir büyükşehir  Belediyesi 'ne teşekkürler
  • PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR..

Videolar

Etkinlik Takvimi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom