Androkom Derneği

TEŞEKKÜRLER BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ

İlçemizden Haberler

TEŞEKKÜRLER BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ

Ümraniye Belediyesinin seçimlerde CHP kazandığı için Çemişgezeğin tek olan kepçesini geri alması üzerine Beşiktaş Belediyesi Çemişgezek Belediyesine kepçe hediye etti.Çemişgezek Belediyeside nihayetinde 02.02.2015 tarihinde kepçesine kavuştu.

2014 yerel seçimlerinde Ümraniye Belediyesi ile Çemişgezek Belediyesi arasında kurulan kardeşlik bağı 30 mart'da Çemişgezek Belediyesinin AKP 'den CHP 'ye geçmesiyle 10 yıllık kardeşliği bitirdiler.Çemişgezek Belediyesine verdikleri kepçeyi "Nisan 1 " şakası gibi seçimden bir gün sonra kepçeyi geri istediler, EnNihayetinde kepçeyi geri aldılar. Çemişgezek Belediyesinin uğramış olduğu haksızlığın ve mağdıriyetin yarasını Beşiktaş ve Maltepe Belediyeleri sardı.Beşiktaş ve Maltepe Belediyeleri Çemişgezek Belediyesini kardeş belediye ilan etti.

 Belediye Başkanımız Ahmet Şadan ERSOY İstanbul'a giderek kardeş belediyelerimizi ziyaret etti.Çemişgezek Belediyesine ve Çemişgzeklilere  verilen hediyeleri teslim aldı.Hediyelerimiz 02.02.2015 tarihinde Çemişgezeğe ulaştı.gelen hediyeler arasında Çemişgezeğin eksiği olan 'kepçe ' nin olduğunu gören Çemişgezek halkı mutluluklarını halay çekip oynayarak ifade ettiler.

Belediye Başkanımız Ahmet Şadan ERSOY Çemişgezek adına CHP Genel Başkan Yardımcımız sn. Veli AĞBABA'ya  Beşiktaş Belediye Başkanı sn.Murat HAZİNEDAR' a sonsuz teşekkürlerini sundu.

Gelen kepçenin de tüm Çemişgezek halkının hizmetinde olacağını dile getirdi..

 

                                                                              RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ...

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR..

DEVAMI

HOLLİĞİN İÇME SUYU ŞEBEKESİ YENİLENDİ

Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan ERSOY, hollik?de bulunan mevcut içme suyu şebekesinin eski ve asbest olması nedeniyle yaşanan içme suyu sorununun, döşenilen yeni şebeke hattı ile çözüldüğünü ve mahalle sakinlerinin kesintisiz, sağlıklı içme suyuna kavuştuğunu belirtti.

DEVAMI

Başkanımız

Belediye Başkanımız

BİMER'e Ulaşın

Foto Galeri

  • SU TANKERİMİZ HAYIRLI OLSUN..
  • İzmir büyükşehir  Belediyesi 'ne teşekkürler
  • PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR..

Videolar

Etkinlik Takvimi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom