Androkom Derneği

Yol Çalışmaları Devam Ediyor.

İlçemizden Haberler

Yol Çalışmaları Devam Ediyor.

  İlçemiz mahalle ve bağlı mezra yollarının yapımı için çalışma başlatıldı.

 Belediyemiz  tarafından mahalle ve bağlı mezralara ulaşımın daha kolay hale gelmesi için yapım ve genişletme çalışması başlatıldı. Geçimlerini hayvancılık ve çiftçilikle sağlayan mezra sakinlerinin ulaşım konusunda düştüğü güçlüklerin bertaraf edilmesi için başlatılan çalışmalar devam ediyor.

 Tatar mezra sakinlerinden olan Erdoğan Macur, ‘’araçlarımızı evlerimizden uzakta bırakmak zorunda kalıyorduk. Yıllardır mezra yollarının yapılması için, defalarca yetkililere başvuran Erdoğan Macur, yaptıkları başvurulardan hiçbir sonuç almadıklarını söyledi. İlk kez Çemişgezek Belediyesi’nin kendilerine sahip çıktığını söyleyen Macur, “uzun zaman sonra ilk defa kapımın önüne kadar araç çıkabiliyor. Tek eksiğimiz yoldu, şimdi bu da yapılıyor.Başta Belediye Başkanımız  Ahmet Şadan Ersoy Beyefendiye ve   Belediye  personeline bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.

 Belediye Başkanımızın  İlçe dışında olması sebebiyle yol çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Vekili Nadir Yıldız; ’’Yeni mahalle yol çalışmalarının ardından, Tatar mezrasının yol açma çalışmalarını hızlı bir şekilde gerçekleştireceklerini söyledi. Daha önceki Belediye yönetimlerinin göz ardı ettiği mezra yollarına öncelik vereceklerini ,bir an önce bu yolların yapılacağını ,ulaşımı daha kolay hale getireceklerini belirtti.’’ 

 

                                                                        Resimleri Görmek İçin Tıklayınız...

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkanımız

Belediye Başkanımız

BİMER'e Ulaşın

Foto Galeri

  • SU TANKERİMİZ HAYIRLI OLSUN..
  • İzmir büyükşehir  Belediyesi 'ne teşekkürler
  • PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR..

Videolar

Etkinlik Takvimi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom