Androkom Derneği

CHP Milletvekili Aday Adayları Başkan Ersoy' u Makamında Ziyaret Ettiler.

Belediyemizden Haberler

CHP Milletvekili Aday Adayları Başkan Ersoy' u Makamında Ziyaret Ettiler.

 Cumhuriyet Halk Partisi  Tunceli  Milletvekili Aday Adayları Mazez Çetin ve Umut Akdoğan Belediye Başkanımız  Ahmet Şadan Ersoy’u makamın da ziyaret ettiler.

 Cumhuriyet Halk Partisi  Tunceli Milletvekili Aday Adayılığını açıklayan Mazez Çetin ve Umut Akdoğan,  ilçelerde ziyaretlerine devam ediyor.Ziyaretler kapsamında Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy’u ziyaret  etti.Milletvekili Aday Adayları yapmış olduğu ziyarette,7 Haziran 2015 genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Milletvekili Aday Adaylığını açıkladığını ve amaçlarının Dersim’e hizmet olduğu kaydederken, Çemişgezek Belediye Başkanı bizleri Makamında sıcak  bir şekilde karşıladıkları içinde teşekkür ettiler.

  Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy ise,  Cumhuriyet Halk Parti Tunceli  Milletvekili Aday Adayımız Sayın Mazez Çetin  hanım efendiye ve Umut Akdoğan’a  ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, kendilerine aday adaylığı sürecinde Başarılar diledi.

 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BELEDİYE BAŞKANI ERSOY 'DAN "10 KASIM " MESAJI

Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan ERSOY, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal?in vefatının 79. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı

DEVAMI

KAFETARYA VE YEMEKHANE İHALESİ

ÇARŞI MERKEZİNDE BULUNAN BELEDİYE İŞ HANINDA Kİ KAFETERYA VE YEMEKHANENİN 26.10.2017 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 10.30 DA BELEDİYE HİZMET BİNASINDA SATIŞ İHALESİ YAPILACAKDIR

DEVAMI

Başkanımız

Belediye Başkanımız

Foto Galeri

  • SU TANKERİMİZ HAYIRLI OLSUN..
  • İzmir büyükşehir  Belediyesi 'ne teşekkürler
  • PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR..

Videolar

Etkinlik Takvimi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom