Androkom Derneği

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI .

İlçemizden Haberler

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI .

 İlçemizde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale  Zaferinin 100.Yıl Dönümü Törenle Kutlandı.

 İlçemiz'de 18 Mart 1915 Çanakkale Şehitleri anma programı Hükümet Konağı Alanında yapılan resmi tören ile başladı.

 Düzenlenen programa, Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, Garnizon Komutanı İbrahim Uğur Savaşeri, Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, Cumhuriyet Savcıları Serdar Çaparlar, Mehmet Fatih Öğe, Hakim Ramazan Aydın, Emniyet Amiri Yunus Erdem Öre,  Milli Eğitim Müdürü Arif Kemal Şamat, İlçe Müftüsü Halil İbrahim Süslü,  Kamu kurum ve kuruluşlarının Amirleri, Gaziler, Askeri Erkan, Şehit Yakınları,Öğrenciler  ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Hükümet Konağı Önünde Atatürk Anıtı’na Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulması, Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Sinema Salonunda düzenlenen Anma Programına geçildi.

Çelenk sunumun ardından İlçe Sinema salonunda yapılan program ile devam etti. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, İlçemiz öğrencileri    tarafından hazırlanan program, duygulu anlar yaşattı.

Gün dolayısıyla yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol tarafından hediyelerin verilmesinin ardından salondaki tören sona erdi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ÇOŞKU İÇİNDE DUT VE PEYNİR FESTİVALİ KUTLANDI

Bu sene 17.düzenlenen çemişgezek dut ve peynir festivali coşku içinde gerçekleşti.Yoğun bir katılımla gerçekleşen festival etkinlikleri 2 gün sürdü.

DEVAMI

PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

OLUMSUZ HAVA ŞARTLARININ OLUŞMASINDAN DOLAYI YARIM KALAN SAĞVEN MAHALLESİ HAVALARIN DÜZELMESİYLE BAŞLAYAN PARKE ÇALIŞMALARINDA TAMAMLANDI.

DEVAMI

Başkanımız

Belediye Başkanımız

Foto Galeri

  • SU TANKERİMİZ HAYIRLI OLSUN..
  • İzmir büyükşehir  Belediyesi 'ne teşekkürler
  • PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR..

Videolar

Etkinlik Takvimi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom