Androkom Derneği

Çocuklarımızı mutlu eden proje...

Belediyemizden Haberler

Çocuklarımızı mutlu eden proje...

21 Mayıs 2015 Perşembe günü ilçemizdeki 500 adet ilk ve orta öğretim okulu öğrencilerine spor ayakkabı, eşofman ve kitap yardımı yapıldı. Yapılan etkinlik, Beşiktaş ilçesindeki Destan Group ve kardeş belediye olan Beşiktaş Belediyesi’nin iş birliği ile gerçekleşti.

Yardıma ihtiyacı olan çocuklar Çemişgezek ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre belirlendi.

Beşiktaş Belediyesi’nin kardeş belediyelerine her konuda ellerinden geleni yapacağını belirten Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar “Bizim, Çemişgezek Belediyesi ile olan kardeşlik anlayışımız sadece belediyeler arası değil halklarımızın ve kültürlerimizin kardeşliğidir. 2014 Yerel Seçimleri’nden sonra Çemişgezek Belediye’sinin ihtiyacı olan kepçe yardımıyla kardeşlik köprüsünün ilk adımını atmıştık. Çemişgezek Belediyesi’yle gerçekleştireceğimiz yeni projelerle kardeşliğimizi devam ettireceğiz.” dedi.

Çocukların yüzünü güldüren bu projeyle ilgili Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy “Beşiktaş Belediye’sinin bu anlamlı çalışması bizi ve ilçemizin çocuklarını çok mutlu etti. Bu projeyi ilçemizde gerçekleştiren başta Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’a sonra da Kültür Müdürlüğü’nün değerli proje çalışanları Zafer İyidoğan ve Özgür Kiracı’ya kendi adıma ve Çemişgezekli vatandaşlarımız adına teşekkür ederim.” dedi.

Proje ilçedeki Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Orta Okulu, Payamdüzü İlk Öğretim Okulu, Sarıbalta İlk Öğretim Okulu, Çemişgezek Yatılı İlk Öğretim Bölge Okulu(YİBO), İstiklal İlk Öğretim Okulu, Çemişgezek Çok Programlı Anadolu Lisesi, Çemişgezek Ana Okulu’nda gerçekleşti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkanımız

Belediye Başkanımız

BİMER'e Ulaşın

Foto Galeri

  • SU TANKERİMİZ HAYIRLI OLSUN..
  • İzmir büyükşehir  Belediyesi 'ne teşekkürler
  • PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR..

Videolar

Etkinlik Takvimi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom