Androkom Derneği

ÇEMİŞGEZEK'TE CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI

İlçemizden Haberler

ÇEMİŞGEZEK'TE CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI

Türkiye Cumhuriyeti’nin 93. kuruluş yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Çemişgezek’te de coşkuyla kutlandı.
Düzenlenen kutlama törenine İlçe Kaymakamı Harun Kazez, Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy,Garnizon Komutanı Murat Gül, Kamu Kurum ve kuruluşu Amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Hükümet konağı önünde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunma ile başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti. 
Günün anlam ve önemini belirten konuşma Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez tarafından yapıldı. Törende Kaymakam Harun Kazez ve Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy öğrencilerin ve vatandaşların bayramını kutladı.
Öğrenciler tarafından Cumhuriyet temalı şiirlerin okunmasının ardından, Cumhuriyetin 93. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde okullar arasında resim, şiir ve kompozisyon dallarında dereceye giren öğrencilerin ödülleri verildi. 
Tören geçişinin ardından, Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez ve  Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy'un tebrikleri kabulüyle kutlama etkinlikleri sona erdi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ÇOŞKU İÇİNDE DUT VE PEYNİR FESTİVALİ KUTLANDI

Bu sene 17.düzenlenen çemişgezek dut ve peynir festivali coşku içinde gerçekleşti.Yoğun bir katılımla gerçekleşen festival etkinlikleri 2 gün sürdü.

DEVAMI

PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

OLUMSUZ HAVA ŞARTLARININ OLUŞMASINDAN DOLAYI YARIM KALAN SAĞVEN MAHALLESİ HAVALARIN DÜZELMESİYLE BAŞLAYAN PARKE ÇALIŞMALARINDA TAMAMLANDI.

DEVAMI

Başkanımız

Belediye Başkanımız

Foto Galeri

  • SU TANKERİMİZ HAYIRLI OLSUN..
  • İzmir büyükşehir  Belediyesi 'ne teşekkürler
  • PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR..

Videolar

Etkinlik Takvimi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom