ÇEMİŞGEZEK BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA BİR  ARAÇ DAHA KATILDI

11 Ekim 2021 11:04 Çemişgezek Belediyesi 1519

ÇEMİŞGEZEK BELEDİYESİNDEN YENİ SULAMA ARACI

ÇEMİŞGEZEK BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA BİR  ARAÇ DAHA KATILDI
Çemişgezek Belediyesi Sulama ve Temizlik işlerinde kullanılmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca sulama aracı hibe edildi.
Çemişgezek Belediye Başkanımız Sn. Metin Levent Yıldız, Çemişgezek Belediyesi araç filosuna katılan sulama aracı ile Çevrede bulunan ağaçlandırma  alanlarını sulamak ,çeşitli su ihtiyacı olan bölgelerde kullanmak , yol ve şehir içi ana caddelerin temizliği gibi yerlerde kullanmak üzere belediyemize Hibe yolu ile katılan aracın ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim, dedi. 
Başkan YILDIZ durmuyoruz Çalışıyoruz Durmak yok yola devam açıklamasında bulundu. 
Sulama aracın ilçemize kazandırılması da emeği olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'a Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn.Murat KURUM'A,varlığı ve ilçemize hizmetleri ile kıymetli büyüğümüz hemşehrimiz Sn.Mustafa ATAŞ'A her zaman ilçemiz için gece gündüz çalışan Belediye Başkanımız Sn.Metin Levent YILDIZ'a,Tunceli İl Başkanımız Sayın Dr Sercan ÖZAYDIN'a ilçemiz adına şükranlarımı sunarız.
Yeni aracımız ilçemize hayırlı olsun 

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.