Başkanın Mesajı

31 Mart 2024’de sizlerin güçlü destek ve teveccühleri ile Çemişgezek için yeni bir başlangıç için merhaba diyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülünde başlatılan büyük gelişim ve değişimle ülkemiz her alanda yepyeni ufuklara yolculuğunu sürdürürken, bizler de Çemişgezek'te bu gelişim ve değişim çizgisini kararlılıkla sürdüreceğiz.

DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM;
31 Mart 2024’de sizlerin güçlü destek ve teveccühleri ile Çemişgezek için yeni bir başlangıç için merhaba diyoruz.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülünde başlatılan büyük gelişim ve değişimle ülkemiz her alanda yepyeni ufuklara yolculuğunu sürdürürken, bizler de Çemişgezek'te bu gelişim ve değişim çizgisini kararlılıkla sürdüreceğiz. Toplumumuzun tüm kesimleriyle güç birliği oluşturarak, ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif projelerimizle hayatın her alanına dokunarak, şehrimizin ufkuna yepyeni açılımlar kazandıracağız. Tarihi ve kültürel zenginlikleriyle bölgemizin gözbebeği olan şehrimize mesai mefhumu gözetmeksizin gücümün son damlasına kadar durmaksızın çalışarak, değer katacağız. 

 

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.