TUNCELİ VALİLİĞİ İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ

İhale Tarihi: 27 Haziran 2019 09:40
İhale No: 29186

T.C.
TUNCELİ VALİLİĞİ 
İL ÇEVRE İL ÇEVRE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ
İLAN 
''Erzincan İli,Kemaliye İlçesi ve Tunceli İli Çemişgezek İlçesinde Rabat Çayı üzerinde Elhes Elektrik Üretim Ltd. Ştd. tarafından kurulması ve işletilmesi planlanan ''Gökçeköy Regülatörü ve HES ,kırma-Eleme Tesisi ve Hazır Beton Üretim Tesisi ''projesi ile ilgili hazırlanan ÇED Raporu Bakanlığımızın 2009/7 Sayılı Genelgesi'ne istinaden Çevrimiçi ÇED Süresi Yönetim Sistemi üzerinden Bakanlığımıza yeniden sunulmuş olup 25.11.2014 tarih ve 29186 sayılı ÇED Yönetmenliği'nin 11.Maddesi(3) bendi gereğince proje ile ilgili inceleme değerlendirme süreci başlamıştır.18.07.2019 tarihinde saat 10:00'da Bakanlığımızın 3.kat toplantı salonunda gerçekleştirilecek olan 2.inceleme-Değerlendirme Komisyonu Toplantısı ÇED Raporu halkın görüşüne açılmıştır.
ÇED Raporunu incelemek isteyenler Bakanlık merkezinde veya Valiliğimizde duyuru tarihinden itibaren raporu inceleyerek proje hakkında görüş bildirebilirler.Valiliğimize bildirilen görüşler Bakanlığımıza iletilecektir.
İlanen duyurulur.

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.