İlçemize Ziyaretçi akını

03 Haziran 2019 15:46 Çemişgezek Belediyesi 1176

Turizm yeni adresi Çemişgezek

Tunceli’nin tarih kokan ilçesi Çemişgezek’e gezi düzenledi. Yaklaşık  20 kişinin katıldığı gezide, ilçenin tarihi ve turistik yerleri gezildi. 

GEZİ KAFİLESİNİN ADRESİ ÇEMİŞGEZEK 

Gezi organize eden gruplarının  gözde yeri haline gelen Çemişgezek son zamanlarda gezi düzenleyenlerin favori yerlerinden biri haline geldi.

Yaklaşık 20 kişi İlçemizin tarihi ve turistlik yerlerini görmek için bugün ilçemize geldiler.İlçemize gelen gezi grubu aynı zamanda Çemişgezek Belediyemize ait olan Tekya Aile çay bahçesini gezerek oradaki güzelliklere şahit oldular.Gezi Grubuyla Tekya aile çay bahçesinde  sohbet eden   Çemişgezek Belediye Başkanımız Sn.Metin Levent Yıldız Çemişgezek Bölgesinin doğası,kültürel yapısı ve tarihi hakkında bilgi verdi.

Katılımcılar Çemişgezek Belediye Başkanı Yıldıza vermiş olduğu bilgilerden dolayı teşekkürlerini dile getirirken Çemişgezek tarih kokan bir İlçe olduğunu ifade ettiler.

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.