BAŞKANDAN KARNE MESAJI

14 Haziran 2019 07:54 Çemişgezek Belediyesi 842

Sevgili öğrenciler; başarı birden çok faktöre bağlı olarak ulaşılabilen bir olgudur.

Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız , 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Çemişgezek  Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak; tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere mutlu ve huzurlu bir yaz tatili geçirmeleri temennisinde bulundu. Çemişgezek  Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız mesajında şu ifadelere yer verdi: "Sevgili öğrenciler; başarı birden çok faktöre bağlı olarak ulaşılabilen bir olgudur. Başarıya ulaşmada; sorumluluk duyma, planlı çalışma, ulaşılabilir hedeflere sahip olma ve kararlılık zorunluluğu vardır. Bu faktörlerin tamamı vazgeçilmez öneme sahiptir ve ancak hepsi bir arada olduğunda başarı kaçınılmazdır. Tatiller dinlenmeyi hak ettiğiniz dönemlerdir. Ancak unutmayınız ki dinlenmek sadece boşa vakit geçirmek değildir. Aslında her gün ve her an yaptığımız işi değiştirerek de dinlenebiliriz. Bunun için tatil süresince sizi dinlendirecek ve eğlendirecek aktivitelerin yanı sıra zayıf olduğunuz konularda takviye etmelisiniz.

Ülkemizin geleceği öğrencilerimizin ve onların başarısındaki en önemli pay sahibi öğretmenlerimiz ile velilerimizin yaz tatilini kutlar, iyi bir tatil dönemi geçirmelerini temenni ederim" dedi.

  • Etiketler
Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.