Kanalizasyon ŞEHİR ŞEBEKESİ İÇME SUYU HATLARININ YENİLENMESİ

Çemişgezek ilçemize kazandırmak için yapılacak projeler

PROJELERİMİZ

KANALİZASYON,ŞEHİR ŞEBEKESİ İÇME SUYU HATLARININ YENİLENMESİ,CİN MAĞARASI MEVKİİ NİN SU KAYNAĞININ İÇME SUYU OLARAK İLÇEYE GETİRİLMESİ***
İlçemizin asırlardır denebilecek ifadesinin abartı olmayacağı , yapılamamış KANALİZASYON şebekesinin yapımına hiç bir mahallesinin yaşama alanının eksik kalmayacağı şekilde başlıyoruz. Yaklaşık 30 yıl önce  yapılmış şehir şebekesi içme suyu hatlarının da tamamını yeniliyoruz ,ayrıca mevcut kaynaklarımıza ilaveten  yaklaşık 10 km. lik mesafeden  Cin Mağarası Mevkii nden Çemişgezek in yarısından fazlasının içme suyu ihtiyacını karşılayacak kaynağı getiriyoruz.
Bu projelerimize Elazığ İller Bankası Bölge Müdürlüğümüz teknik elamanları çalışmış ve tamamlamıştır. Kaynağını ise İller Bankasından  bir kısmı hibe geri kalanı ise yıllara sari olarak ödeme planı oluşturularak planlanmaktadır.Herşey yolunda gitseydi""Elazığ depremi ve dünyayı sarsan korona salgını"olmasaydı bu yıl itibari ile hem proje hem yapım ihalesi yapılmış olarak planlanıyordu aynı zamanda  yapımına da başlanacaktı.Fakat bu sebeplerden kaynaklı her ne kadar bir gecikme gerçeği söz konusu olsa dahi   projelerimize devam edeceğiz bir kısmıda 2021 yılına sarkacaktır.
BÜTÜN BU HİZMETLERİN  ÇEMİŞGEZEK E ULAŞMASINDA DÜNYA LİDERİ SAYIN DEVLET BAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN A  BELEDİYE BAŞKANI OLARAK ŞAHSIM VE TÜM ÇEMİŞGEZEK HALKI ADINA MİNNET VE ŞUKRANLARIMIZI SUNUYORUZ. BÜYÜK TÜRKİYE OLMA YOLUNDA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ TÜM ÇABA ve GAYRETLERİNİZ DE  DESTEĞİMİZ ,DUALARIMIZ SİZİNLEDİR . SAĞLIK SIHHAT AFİYETLER DİLİYORUZ. YOLUNUZ BAHTINIZ AÇIK OLSUN.

AYRICA;BU TOPRAKLARIN ÖZ HAS EVLADI İSTANBUL MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ATAŞ A, SAYIN DEVLET BAŞKANIMIZIN YOL ARKADAŞINA, 40 YILLIK SİYASİ HAYATINDA BAŞTA ÜLKEMİZE ve İLÇEMİZE YAPMIŞ OLDUĞU ,YAPMAYA DEVAM ETTİĞİ TÜM HİZMETLERDEN ÖTÜRÜ MÜŞEKKİRİZ.YİNE ŞAHSIM ,TÜM ÇEMİŞGEZEK LİLER ADINA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ,MUVAFFAKİYETLER DİLİYORUZ .SİZİNDE YOLUNUZ BAHTINIZ AÇIK OLSUN AYDINLIK OLSUN SAYIN BAŞKANIM.

İLÇEMİZİN HİZMET SERÜVENİN DE BÜYÜK EMEK ve İRADE SAHİBİ ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANIMIZ SAYIN MURAT KURUM A ,GENÇLİK ve SPOR BAKANIMIZ , TUNCELİ VALİMİZ SAYIN TUNCAY SONEL E , ÇEMİŞGEZEK TE 5 YILDIR GÖREV YAPAN HARUN KAZEZ E , 23 YAŞINDA ALDIĞI AK PARTİ BAYRAĞINI YÜKSEK BAŞARI EMEK ve GAYRETLE TAŞIYAN ÇEMİŞGEZEK BELEDİYESİNİ İLÇE BAŞKANLIĞI DÖNEMİNDE ALARAK TAÇLANDIRAN İBRAHİM ENES SOMYÜREK E ,TÜM BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE ve ÇALIŞANLARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.İLÇEMİZİN NİCE YENİ HİZMETLERE KAVUŞMASI YOLUNDA SİZLERİN DESTEĞİNİ UMUTLA BEKLEYECEĞİZ İNŞAALLAH...
METİN LEVENT YILDIZ
ÇEMİŞGEZEK BELEDİYE BAŞKANI

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.