ADIM ADIM KÖPRÜYE YÜRÜYORUZ

10 Mart 2021 20:53 Çemişgezek Belediyesi 991

KÖPRÜYE DOĞRU YÜRÜYORUZ

ADIM ADIM KÖPRÜYE YÜRÜYORUZ.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu beyefendiyi İl Başkanımız Dr. Sercan Özaydın ve Mazgirt Belediye Başkanımız Murat Becerikli ile birlikte makamında ziyaret ederek bölgemize yapılan hizmetlerine teşekkür edip bekleyen  projelerimizi ise kapsamlı  bir şekil de konuşup iştişare ettik .
     Öncelikle ;Çemişgezek-Hozat-Ovacık-Pertek İlçelerinin 47 yıldır hasretle beklediği Keban Barajı üzerinde yapılması düşünülen Tunceli bölgesini Elazığ a bağlayacak  köprünün dört ilçemizin faydalanabileceği şekilde orta bir noktaya inşa edilmesi durumun da sağlayacağı  büyük sosyal ve ekonomik faydalarını  dile getirdik. Teklifimizi olumlu değerlendiren Bakan bey köprü  proje çalışmasının bu doğrulta yapılabileceği fikri  bizleri şimdiden yolun başında iken fazlasıyla  heyecanlandırdı. Önümüzde ki günlerde Sayın Bakanımızın ilimize düşündüğü ziyaretin de yerinde yapacağı inceleme ve değerlendirme neticesin de projemizin daha bir ete kemiğe bürünmüş olacağına inanıyoruz.
       Çok saygı değer, kıymetli Adil Karaismailoğlu "Ulaştırma ve Altyapı" Bakanımıza , her hizmetimizin önünde  ve arkasında bizlere büyük güç veren destek olan hemşehrimiz ,MKYK üyemiz, Ak Parti İstanbul Milletvekilimiz Sayın Mustafa Ataş beyefendiye , bölgemizin her türlü sorunlarının çözümü için kapı kapı gezip çare arayan çalışkan , üretken değerli il başkanımız Dr. Sercan Özaydın beye ve hizmet aşığı  Mazgirt Belediye Başkanımız Sayın Murat Becerikli kardeşimize çok teşekkür ediyorum. 
     "Niyet hayr akibet hayr" Köprümüzün aklı fikri yola çıktı diyebiliriz kıymetli hemşehrilerimiz . Neticesine  ise Asrın Lideri , Hizmet Aşığı , Milletine Sevdalı Çok Saygı Değer Cumhurbaşkanımızın mührünü vuracağına yürekten hepimiz inanıyoruz.
METİN LEVENT YILDIZ 
ÇEMİŞGEZEK BELEDİYE BAŞKANI 

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.