AK PARTİ İLÇE BAŞKANI İBRAHİM ENES SOMYÜREK GÜVEN TAZELEDİ

09 Ağustos 2020 17:18 Çemişgezek Belediyesi 1995

Çemişgezek İlçe Başkanı güven tazeledi

Ak Parti Çemişgezek İlçe Başkanı İ. Enes Somyürek Güven Tazeledi

Ak Parti Çemişgezek 7. Olağan Kongresi 23.Dönem Ak Parti Bingöl Millet Vekili, TBMM Başkanlık Divan Üyesi 64. 65. ve 66.Hükümet Kalkınma Bakan Yardımcısı Sayın Yusuf ÇOŞKUN'un Teşrifleriyle Büyük Bir Coşku İçerisinde Gerçekleşti. Kongreye Tek Aday Olarak Gidilirken Ak Parti Çemişgezek İlçe Başkanı  İ. Enes Somyürek Oy Kullanımının Ardından Tekrar Başkanlığa Seçilerek Güven Tazeledi.

Çemişgezek Belediyesi Tekya Aile Çay Bahçesinde gerçekleşen kongreye,23.Dönem Ak Parti Bingöl Millet Vekilinin yanı sıra, Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız, AK Parti Tunceli İl Başkanı Fatih Tek, Kurucu İl Başkanı Veli Suroğlu, Ak parti ilçe Başkanı İbrahim Enes Somyürek, Önceki dönem Pertek Belediye Başkanı Recai Vural, Mazgirt Belediye Başkanı Murat Becerikli, İl Genel meclis Üyemiz Turgay Tayyar, İl Kadın kolları Başkanı, İl Gençlik kolları Başkanı, İlçe Başkanları, Merkez ilçe başkanı,  İlçe Gençlik Kolları Başkanı  ve delegeler ile birlikte çok sayıda parti üyesi katıldı.

Proğram Saygı duruşu ve İstiklâl Marşının okunmasıyla başladı. Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunmasından sonra Proğram İlçe başkanı İbrahim Enes Somyürek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız ve Tunceli İl Başkanı Fatih Tekin konuşmasıyla devam etti. 

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.