BAŞKAN SOMYÜREK'TEN KADİR GECESİ MESAJI

04 Nisan 2024 11:20 Çemişgezek Belediyesi 656

Yüce Allah'ın bizlere bahşettiği sonsuz rahmet, bereket ve affına mazhar olmamıza vesile kılınan bu mübarek Ramazan ayının manevi atmosferi içerisinde bin aydan daha hayırlı olan yine bir Kadir Gecesi'ne ulaşmanın sevincini ve huzurunu yaşıyoruz.

11 ayın sultanı Mübarek Ramazan’ı Şerif ayı içerisinde bulunan ve bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi vesilesiyle; ülkemizde, gönül coğrafyamızda ve mazlumların dertlendiği, dara düştüğü ve acı çektiği her yerde hayatını kaybedenleri rahmetle yad ediyor, bununla birlikte bu Aziz Vatan uğruna gözünü kırpmadan can veren tüm Şehitlerimize ve ebediyete irtihal eden kahraman gazilerimize Yüce Allah’tan rahmet, Aziz Milletimize ve kederli ailelerine tekrar başsağlığı ve sabırlar temennisinde bulunuyorum.

Başta Çemişgezek'li hemşehrilerim olmak üzere; Aziz Milletimizin ve bütün İslam Aleminin Mübarek Kadir Gecesinin kurtuluşumuza vesile olmasını diliyor, ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olması temenni ediyorum.
İbrahim Enes Somyürek 
Çemişgezek Belediye Başkanı 
 

  • Etiketler
Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.