BAŞKAN YILDIZ KANAL 23 PROGRAMINA KONUK OLDU

21 Nisan 2021 23:01 Çemişgezek Belediyesi 1389

Başkan Yıldız Elif Doğanın sunduğu paragraf programına konuk oldu

Çemişgezek  Belediye Başkanımız Metin Levent Yıldız ,Kanal 23 ekranlarında Elif Doğan'ın sunduğu Paragraf Programının Canlı Yayın Konuğu oldu.

Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız,Kanal 23 de  yayınlanan “Paragraf” programının canlı yayın konuğu oldu.
Başkan Metin Levent Yıldız , Kanal 23 ’de Elif Doğan'ın  sunduğu programa katılarak, konuşmasına tüm halkımızın ramazan ayını kutlayarak ve  Çemişgezek ilçemizin genel yapısından,tarihi güzelliklerinden  bahsederek başladı.

Göreve geldikleri günden bugüne Çemişgezek’de yaptıklarının altını çizen Başkan Yıldız, “Bizim dayanışma ruhumuz var. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, kıymetli hemşehrimiz Mustafa Ataş büyügümüzle beraber  büyük işler yaptık. 

Çemişgezek Belediye Başkanımız sayın Yıldız göreve geldigimiz andan itiibaren ilçemizin bir çok sorununu çözmüş bulunmaktayız.Göreve geldigimiz andan itibaren ilçemizin en büyük sorunu olan toki,millet bahçesi,hastaneler,okullar ve ilçemizin bir çok sorununu çözmüş bulunmaktayız.Belediye Başkanımız Metin Levent Yıldız Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kuruma önceki Başbakanımız SN.Binali Yıldırım beye ve Elazığ Belediye Başkanımız Sn.Şahin Serifoğlu'na ilçemize katkılarından dolayı teşekkür dileklerini iletti.

 

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.