BAŞKAN YILDIZ POLİSLERİ UNUTMADI
![BAŞKAN YILDIZ POLİSLERİ UNUTMADI](/dosya/haber/730x411/baskan-yildiz-polisleri-unutmadi-.jpg)
Polis haftası kutlu olsun
Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız ve Ak Parti ilçe Başkanı İ. Enes Somyürek , Polis Haftası dolayısıyla görevi başındaki polislere karanfil ve gül hediye etti
Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız ve İlçe Başkanı Başkanı İ. Enes Somyürek , Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun yıl dönümü dolayısıyla İlçemizdeki polis merkezini ziyaret ederek çiçek takdim ettiler. Belediye Başkanı Yıldız , Çemişgezek İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek, görevleri başındaki polislerin ve ailelerinin günlerini kutladı ve karanfil hediye etti. İlçe Emniyet Amiri Halil Serhan Çakır'a da çiçek takdim eden Yıldız , ziyaretler sırasında polislerin günlerini kutlayarak, hizmetlerinden dolayı tüm ilçe halkı adına kendilerine teşekkür etti.