Başkan YILDIZ Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı

30 Mayıs 2019 16:34 Çemişgezek Belediyesi 1292

Çemişgezek  Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı

Çemişgezek  Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Yıldız mesajında, "11 ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerif ayının sona erecek olmasının hüznü, bayramın habercisi olan yaşıyoruz. Bütün insanlık için hidayet Kuran-ı Kerim'de "Bin aydan daha hayırlı" olduğu ifade edilen Kadir Gecesi, manevi ikliminin yanı sıra, birlik ve beraberlik için vazgeçilmez bir fırsattır. O nedenle tüm hayırları, dostlukları, kardeşlik ilişkilerini, komşuluk duygularını ve birlik ve beraberlik ruhumuzu bu ulvi gece vesilesiyle daha da arttırmalıyız" dedi.

Bu manevi gecede dünyanın birçok yerinde acıya, zulme ve yokluğa maruz kalmış Müslüman kardeşlerimizi de dua etmeliyiz diyen Yıldız, "Kadir Gecesi'nin bütün insanlığa rahmet ve huzur getirmesini diliyorum. Başta Çemişgezekli hemşehrilerimizin ve bütün İslam âleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor, huzur içinde hep birlikte bayrama kavuşmayı temenni ediyorum" dedi.

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.