ÇEMİŞGEZEK BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA YENİ BİR İŞ MAKİNASI DAHA KATTI

21 Mart 2022 21:24 Çemişgezek Belediyesi 355

ÇEMİŞGEZEK BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU BÜYÜTMEYE DEVAM EDİYOR

HAYIRLI OLSUN ÇEMİŞGEZEK 

Belediye Başkanımız Sn.Metin Levent Yıldız'ın  girişimleriyle Belediyemizin araç filosuna değeri 1.5 trilyon olan 1 adet kazıyıcı yükleyici Kepçe daha belediyemize bedelsiz olarak kazandırıldı.

Belediye Başkanımız Sn Metin Levent Yıldız; “Halkımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak adına göreve geldiğimizden bugüne araç filomuzu yenileyerek güçlendirmeye devam ediyoruz. Belediyemize, İlçemize ve Tüm Mahalle halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Bu aracı belediyemiz filosuna katarak halkımıza hizmet sunulmasında destekte bulunan; Sayın Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyefendiye, İçişleri Bakanımız Sn Süleyman Soylu beyefendiye, Kıymetli hemşehrimiz İstanbul Milletvekilimiz Sn.Mustafa Ataş beyefendiye ve göreve başladığı günden beri canla başla çalışan İl Başkanımız Sn.Dr Sercan Özaydın Başkanıma teşekkür ederim"ifadelerinde bulundu.
 

  • Etiketler
Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.