Çemişgezekli çocukların yeni tutkusu
![Çemişgezekli çocukların yeni tutkusu](/dosya/haber/730x411/cemisgezekli-cocuklarin-yeni-tutkusu.jpg)
Salto Trambolin Çemişgezek'te açıldı
Çemişgezek adrenallin seviyesi yüksek ilginç bir sporla tanıştı. Salto Trambolin Tekya park’da hizmete açıldı.
Çemişgezek Tekya Parkı içinde açılan salto Tramboline 2 yaşından başlayıp 80 kğ’a kadar kullanılabiliyor. Sıçrama nedeniyle vücudun tüm kaslarının çalıştığı, bu sporun oldukça ilgi çekeceği şimdiden kendini göstermeye başladı.