ÇEMİŞGEZEK'TE 19 MAYIS COŞKUSU

19 Mayıs 2022 16:22 Çemişgezek Belediyesi 777

ÇEMİŞGEZEK'TE 19 MAYIS COŞKUSU

Çemişgezek'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, coşku içinde kutlandı.

Çemişgezek'te ilk tören, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla, sabah saat 10:00'da Kaymakamlık Bahçesindeki Atatürk Anıtı’na, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, çelenk sunulması ile başlandı.

Aziz şehitlerimiz anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı eşliğinde göndere bayrak çekilmesinin ardından, buradaki tören son buldu.

Çemişgezek Futbol Sahasında saat 11.00'da başlayan Kutlamalara; İlçe Kaymakamı Sn.Önder KOÇ,Belediye Başkanı Sn.Metin Levent YILDIZ Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Ali AĞAOĞLU,Jandarma Komutanı Sn Abbas BAŞER,İlçe Emniyet Amiri Sn. Suat ÜŞÜMEZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.Vural BERKER, Hastane Baş hekimi Sn.Dilek TUNÇBİLEK kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, askeri, erkân, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğrenciler, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

İlçe futbol Sahasında tören programı, aziz şehitlerimiz anısına saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Eğitim Uzmanı Sn.Muhammed Baha GÖKALP günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

 Çoşku içerisinde geçen kutlamalarda, farklı spor alanlarında faaliyet gösteren sporcuların gösterileri beğeni ile izlendi.

İlçemizde ve 19 mayıs gösteri kapsamında derece yapan sporculara ödülleri protokol üyeleri tarafından törenle verildi.
 Tören ödül töreni ile sona erdi.

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.