Çemişgezek'te Çevre Temizliği ve Ot Biçme Çalışmaları Devam Ediyor

12 Haziran 2019 13:11 Çemişgezek Belediyesi 1041

TEMİZLİKLER ARALIKSIZ SÜRÜYOR”

Çemişgezek Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri merkez ve çevre  mahallelerde yabani ot temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Park ve bahçelerde, vatandaşların kullanımına açık alanlarda gerçekleştirilen yabani ot temizlik çalışmaları yaklaşık olarak 1 aydır devam etmektedir.

TEMİZLİKLER ARALIKSIZ SÜRÜYOR”

Şehrin her noktasında belediye ekiplerinin  çevre düzenlemesini ön planda tuttuğunu ifade eden Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız ,  park, bahçe, kaldırımlar, okul bahçelerimiz, refüjler ve mesire alanları cami ve mezarlık cevresindeki  yabani ot temizliklerini aralıksız sürdürüyoruz. Belirlenen program dahilinde ekiplerimiz ilçemizin çehresini değiştirecek çalışmalarını yaz ayları boyunca devam ettirerek,  halkımıza daha estetik park, bahçe ve mesire alanları oluşturacak. Ayrıca vatandaşlarımızın sağlığını korumak için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Halkımızın sağlığı ve çevre temizliğine özen gösteriyoruz dedi.

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.