Festival için Elazığ Çemişgezek'e aktı

08 Temmuz 2019 00:34 Çemişgezek Belediyesi 2222

Çemişgezek’te bu yıl 18’incisi düzenlenen dut ve peynir festivali sona erdi. Festivalin son gününde sanatçılar Soner Sarıkabadayı ve Ziynet Sali sahne alırken konsere ilgi oldukça yoğun oldu

İlçe meydanında gerçekleştirilen festivale; AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mustafa Ataş, Osman Boyraz, AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkçi, Hakan Kahtalı, CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, AK Parti Tunceli İl Başkanı Fatih Tek, Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanı Faik İçmeli, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, STK Temsilcileri, iş adamları ve Elazığ ve Tunceli’den çok sayıda vatandaş katıldı. Programa katılan Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve işadamları yaptıkları konuşmalarda; Çemişgezek’in önemine değindiler. İlk olarak sahneye ünlü sanatçı Soner Sarıkabadayı çıktı. Festival Ünlü Sanatçı Ziynet Sali’nin konseriyle sona erdi.

Haberin detayı Elazığ Son Haber 

https://www.elazigsonhaber.com/…/festival-icin-elazig-cemis…

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.