TEŞKİLAT AKADEMİSİ TUNCELİ EĞİTİM PROGRAMI TAMAMLANDI

16 Ekim 2021 10:28 Çemişgezek Belediyesi 1608

Teşkilat Akademisi Tunceli Eğitim Programı tamamlandı.

Teşkilat Akademisi Tunceli Eğitim Programı tamamlandı.
 
“Teşkilat Akademisi” Tunceli Eğitim programı bu gün düzenlenen seminerler ile tamamlandı.

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen, 16 Ekim’de başlayan ve Pazar günü sona eren program, Tunceli Öğretmen Evi konferans salonunda gerçekleştirildi.

 

 

 

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, AK Parti Genel Merkez AR-GE Eğitim Başkan Yardımcısı Sn.Seda Sarıbaş,Teşkilat Koordinatörümüz Sn.Av.Fikret Yeni,Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Sn.Mücayit Yanılmaz,Tunceli İl Başkanımız Sn. Dr Sercan Özaydın,Çemişgezek Belediye Başkanımız Sn.Metin Levent Yıldız,Mazgirt Belediye Başkanı Sn.Murat Becerikli,İl Genel Meclis Üyemiz Sn.Tugay Tayyar ve partililerin açılışına katıldığı Teşkilat Akademisi Tunceli Eğitim Programı, ikinci günde de devam etti.

Programının birinci ve ikinci gününde, 2023 Siyasi Vizyon konulu konferansının yanı sıra, reformcu ak belediyecilik, etkili iletişim, teşkilatın el kitabı ve ak değerler gibi seminerler düzenlendi.

Programın ikinci gününde içişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu programa katılarak teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.