KAHRAMAN KORE GAZİSİ YUSUF TUNCEL ASKERİ TÖRENLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

14 Ağustos 2023 13:31 Çemişgezek Belediyesi 100194

BAŞKAN YILDIZ KORE GAZİMİZ YUSUF TUNCEL'İN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Kahraman Kore Gazimiz Yusuf Tuncel Askeri Törenle Defnedildi

İlçemiz Tepebaşı Mahallesinde ikamet eden ve Karagedik mezrasında yaşayan Kore Gazimiz Yusuf Tuncel askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Hayatını kaybeden Kore Gazisi Yusuf Tuncel için öğle namazını müteakiben Kırklar Cem Evinde askeri tören düzenlendi. Kılınan namazın ardından Yusuf Tuncel bir süre askerler tarafından omuzlarda taşınan Türk bayrağına sarılı naaşı Karagedik mezrasında aile Mezarlığı'na götürülerek, toprağa verildi.

Cenaze Töreni’ne Belediye Başkanımız Sayın Metin Levent Yıldız'ın yanı sıra; İlçe Kaymakamı Sn.Önder Koç,İl Jandarma Komutanı Albay Ergün Cebeci, 51’inci Komando Tugay Komutan Yardımcısı Piyade Kıdemli Albay Nurettin Akgül, İl Genel Meclis Üyemiz Sn.Tugay Tayyar,kamu kurum yöneticileri, askeri erkan, gazinin yakınları ve çok sayıda vatandaş
Belediye Başkanımız Sayın Metin Levent Yıldız, merhum Kore Gazisi Yusuf Tuncel'e, Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diledi. 
 

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.