Pertek Belediye Başkanı İlçemizi gezdi

30 Mayıs 2019 11:18 Çemişgezek Belediyesi 1585

Pertek Belediye Başkanı Sn.Ruhan Alan ve gezi grubu heyet şirin ilçemizi gezmeye geldiler

Tunceli ve Pertek'ten Çemişgezek’e gezi düzenledi. Geziye,Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan ve yaklaşık 30 kişi katıldı. Pertek feribotuyla Çemişgezek İlçemize geziye gelen misaifirleri Çemişgezek Belediye Kültür ve Basın Biriminden Koray kola karşıladı.Koray Kola eşliğinde ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerini görme şansı bulan katılımcılar, geziden son derece memnun kaldıklarını dile getirdiler. İlçeye gelen misafirlere eşlik eden Kola tarih kokan İlçemizde ilk olarak Tağar köprüsüne geziye başladı.Tağar köprüsünde tarihi resimleri ve güzellikleri karaleyen katılımcılar daha sonra in delikleri,Hamidiye Medresesi,Yelmaniye Camisi'ni gezdiler. . 

Katılımcılar içinde Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan ''Tuncelimizin tüm ilçeleri ayrı bir güzel.Bizler Belediye Başkanları olarak bu güzel ilçelerimizi turizm kazandırmalıyız'' ifadelerinde bulundu.

 

 

 

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.