TARIM VE ORMAN BAKANIMIZ SAYIN PAKDEMİRLİ'Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

15 Eylül 2021 05:23 Çemişgezek Belediyesi 452

İL BAŞKANIMIZ DR.SERCAN ÖZAYDIN İLE TARIM VE ORMAN BAKANIMIZA ZİYARET

Tarım ve Orman Bakanımız BEKİR PAKDEMİRLİ  beyefendiyi makamında İl Başkanımız Sercan Özaydın beyefendi ile ziyaret ettik. İlimizde meydana gelen orman yangınlarının söndürülmesin de ciğerlerimiz kül olmadan ortaya koydukları gayrete , emeğe ve devamında gelen  başarıya Tuncelimiz adına teşekkürlerimizi arz  ettik. 
     Ayrıca kullanım ömrünü tamamlayan ulaşım da bir çok aksaklıklara sebebiyet veren  Çemişgezek feribot iskelelerinin yeniden yapılması hususunda istirhamlarımızı dile getirdik.Sağolsun Sayın Bakanımızda Dsi genel müdürümüzle görüşerek gerekli çalışmaların  başlatılmasının talimatını verdiler. Çok saygı değer Tarım ve Orman Bakanımıza sorunlarımızın çözümünde gösterdikleri yüksek ilgi ve alakalarına müteşekkir olduğumuzu samimiyetle belirtmek isterim. Allah daha nice Tunceli mize Ülkemize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin...

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.