TOKİ BAŞKANIMIZ ÖMER BULUT'A ZİYARET

15 Eylül 2021 20:39 Çemişgezek Belediyesi 541

Çemişgezek te yapımı devam eden 348 konutun  en son kalan diliminin tamamlanması , Aralık ayından önce hak sahiplerine teslim edilmesi hususun da ziyarette bulunduk.

Sayın Toki Başkanımız  Ömer Bulut beyefendiye Tunceli Ak Parti İl Başkanımız Sayın Dr. Sercan Özaydın beyle makamında
Çemişgezek te yapımı devam eden 348 konutun  en son kalan %10 diliminin tamamlanması , Aralık ayından önce hak sahiplerine teslim edilmesi hususun da ziyarette bulunduk.
Kıymetli , emektar , gece gündüz afet bölgelerinde sorunların çözümü yolunda Milletimiz için görev alanlarında çalışan bu kadar yoğunluğunun arasında bizim işlerimizlede ilgilenen Sayın Toki Başkanımız Ömer Bulut beye çok teşekkür ederim.
    Anında Çemişgezek teki konutlardan sorumlu  birim bürokratlarına ve yüklenici firmaya talimatlarını vererek kış gelmeden önce hak sahiplerinin konutlarına yerleşmesini en hızlı bir şekilde işlerin bitirilmesini şahsen görüşerek talimatlarını vermesi bizlerin yüzünü güldürmüş hak sahibi vatandaşlarımız ve İlçemiz adına da çok sevindirmiştir.Allah işinizi gücünüzü rast getirsin Sayın Başkanım...

 

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.