VALİ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU ÇEMİŞGEZEK İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

28 Eylül 2023 08:59 Çemişgezek Belediyesi 341

Valimiz Sayın Bülent Tekbıyıkoğlu ve beraberindeki heyet Çemişgezek ilçemize ziyaret gerçekleştirdi.

Valimiz Sayın Bülent Tekbıyıkoğlu hükümet konağı önünde Kaymakamımız Cüneyt Zor, Belediye Başkanımız Metin Levent Yıldız ve kurum yöneticileri tarafından karşılandı.

Valimiz Sayın Bülent Tekbıyıkoğlu,  Kaymakamlığımızı ziyaret ederek ilçemizin genel durumu hakkında bilgiler aldı.

 Daha sonra çarşı merkezinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal eden  Valimiz Sayın Bülent Tekbıyıkoğlu,  ardından yapımı devam eden hükümet konağı inşaatında incelemelerde bulundu.

İlçe emniyet amirliği,  jandarma komutanlığı, ilçe adliyesini ve belediye başkanlığını ziyaretinden sonra, Kaymakamlığımız tarafından yürütülen "Urartu Mağaraları Turizme Açılıyor" projesinin uygulama alanını inceledi.

Tarihî Tağar Köprüsünü de gezen Valimiz Sayın Bülent Tekbıyıkoğlu,Çemişgezek Belediyemizi ziyaret ederek,yeni yapılan belediye binasının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Daha sonra Ulukale köyünde kurulan dut eleme tesisinde incelemelerde bulundu. Ulukale köyündeki dut üreticisi vatandaşlarımızla sohbet etti.
 

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.