ZABITA 193 YAŞINDA

04 Eylül 2019 10:54 Çemişgezek Belediyesi 982

1-7 EYLÜL ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN

Çemişgezek  Belediye Başkanımız SN.Metin Levent YILDIZ, “Zabıta Haftası”nın 193. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanımız SN.Metin Levent YILDIZ  mesajında şu ifadelere yer verdi: “Zabıta Amirliğimiz, vatandaşlarımızın sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamalarının güvencesidir.Yaptığı çalışmalar  ve hizmetler vatandaşlarımızın esenliği için güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Zabıtamız,ilçemizin  gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyemizin gören gözü, işiten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Bugüne kadar yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı başta Çemişgezek Belediyesi Zabıta Amirliğimizin ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatının “Zabıta Haftası”nı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

 

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.