Başkan YILDIZ Çemderin organize ettiği iftar programına katıldı

19 Mayıs 2019 12:50 Çemişgezek Belediyesi 1475

Çemder Çemişgezek'te iftar verdi

ÇEMDER ÇEMİŞGEZEK VE KÖYLERİ KÜLTÜR DAYANIŞMA DERNEĞİNİN 10.YILINA ÖZEL DÜZENLEMİŞ OLDUĞU İFTAR PROGRAMINA ÇEMİŞGEZEK BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN.METİN LEVENT YILDIZ KATILDI.

İFTAR PROGRAMINI ORGANİZE EDEN BAŞTA ÇEMDER DERNEK BAŞKANI AHMET YÜKSEL VE YÖNETİM KURULUNA TEŞEKKÜR DİLEKLERİNDE BULUNAN SAYIN YILDIZ İFTAR PROGRAMINDA BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN BAŞTA SAYIN TUNCELİ VALİMİZE ,ÇEMİŞGEZEK KAYMAKAMIMIZA TUNCELİ AK PARTİ İL BAŞKANIMA,İLÇE BAŞKANIMA ,TÜRK KIZILAY TUNCELİ ŞUBE BAŞKANA,İL ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERİNE,ELAZIĞ İŞKUR İL MÜDÜRÜNE,ELAZIĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE,DAİRE VE KURUM AMİRLERİNE VE ÇOK KIYMETLİ ÇEMİŞGEZEK HALKINA BİZLERİ YALNIZ BIRAKMADIKLARI İÇİN ŞÜKRANLARIMI SUNARIM İFADELERİNDE BULUNDU.

AYRICA SÖZLERİNE FİDANLAR YETİŞTİRİYORUZ İFADELERİNDE BULUNAN ÇEMDER BAŞKANI SAYIN AHMET YÜKSEL VE YÖNETİM KURULUNA BU GÜZEL DERNEĞİ YAŞATTIKLARI İÇİN TEŞEKKÜRLERİNİ DİLE GETİRDİ.HEDİYE VE PLAKETLERİN TAKDİM EDİLMESİYLE SON PROGRAM SONE ERDİ...

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.