BELEDİYE PERSONELİMİZİN TÜM MAAŞ ALACAKLARI ÖDEDİK
![BELEDİYE PERSONELİMİZİN TÜM MAAŞ ALACAKLARI ÖDEDİK](/dosya/haber/730x411/belediye-personelimizin-tum-maas-alacaklari-odedik.jpg)
GECE GÜNDÜZ EMEK VEREN PERSONELİMİZİ KUTLUYORUM
BELEDİYE PERSONELİMİZİN TÜM
MAAŞ ALACAKLARINI ÖDEDİK
Göreve geldiğimiz günden itibaren çalışanlarımızın kendi dönemimize ait maaş alacaklarını düzenli olarak öderken; önceki Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy döneminden birikmiş maaş borcundan da BİR MİLYON DÖRT YÜZ BİN ₺ (1.4) nin BİR MİLYON İKİ YÜZ BİN ₺ sini ödemiş bulunmaktayız. Geriye kalan 200 bin ₺ sini de yakın zamanda ödeyip bitirme başarısını göstereceğimize inanıyorum. Bizlere imkan sağlayan siyasi büyüklerimiz den Sayın Mustafa Ataş beye , Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum beye çok teşekkür ediyorum.
Çemişgezek'imize de gece gündüz hizmet yolunda çalışan , bizlere olan güvenlerini hiç yitirmeyen personelimize de ortaya koydukları emek , gayret ve sabır sadakatlarından dolayı kutluyorum.Her zaman değişmez önceliğimiz önce sizin değeriniz ve emeğinizin karşılığı olacaktır kıymetli arkadaşlarımız.
METİN LEVENT YILDIZ
ÇEMİŞGEZEK BELEDİYE BAŞKANI