ÇEMİŞGEZEK 18.DUT VE PEYNİR FESTİVALİ COŞKUYLA KUTLANDI

07 Temmuz 2019 16:52 Çemişgezek Belediyesi 1483

Tunceli’nin Çemişgezek ilçesine bu yıl 18’incisi düzenlenen Dut ve Peynir Festivali yoğun katılımla kutlandı.

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesine bu yıl 18'incisi düzenlenen Dut ve Peynir Festivali yoğun bir  katılımla sona erdi.

Çemişgezek Belediyesi tarafından organize edilen bu yıl 18. Dut ve Peynir Festivali çoşku içinde sona erdi. 2 gün süren festival kapsamında  ünlü sanatçılar sahne aldı.Ender Balkır, Soner Sarıkabadayı ve Ziynet Sali sahne alırken,festivale ilçe dışından yoğun bir katılım gerçekleşti.

İki gün süren festivalin ilk günü Tekya Aile çay bahçesinde gerçekleştirildi.

Festivale, İlçe Kaymakamı Harun Kazez, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mustafa Ataş, Osman Boyraz, Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkçi, Hakan Kahtalı, CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Yargıtay 8. Hukuk Dairesi Başkanı Fahri Akçin, AK Parti Tunceli İl Başkanı Fatih Tek ve Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Elazığ Dernekler Federasyonu (ELFED) Başkanı Faik İçmeli, Tunceli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yıldırım, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, STK Temsilcileri, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Festivale çok yoğun bir katılım olmasının kendilerini çok  mutlu ettiğini belirten Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız, “ Çemişgezek tarihi bir kalabalığa ev sahipliği yapıyor. 18'incisini düzenlediğimiz Dut ve Peynir Festivalimize olan bu yoğun ilgi bizleri ziyadesiyle mutlu etti.Çemişgezek Belediyesi olarak festivalimizin Çemişgezek halkına daha güzel bir gece yaşatabilmek için çok çalıştık.Çemişgezek Belediyesi çalışanları bu süreçte çok özverili çalıştılar,Belediye Başkanı olarak tüm emek veren Belediye çalışanlarına teşekkür ederim...

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.