ÇEMİŞGEZEK'TE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

11 Ağustos 2019 16:34 Çemişgezek Belediyesi 1199

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programları düzenlendi.

Çemişgezek ilçesinde Kurban  Bayramı dolasıyla bayramlaşma programı düzenlendi. Anaevinde düzenlenen programa,Çemişgezek  Kaymakamı Harun Kazez,Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız, kurum Müdürleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri,muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Programın ardından Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez ,Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız ve beraberindekilerle birlikte,İlçe Emniyet Müdürlüğü ,Jandarma Komutanlığını ve ilçe hastanesini ziyaret ettiler. 

   İLÇE KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANI NÖBET TUTAN KORUCULARI UNUTMADI

Çemişgezek Kaymakamı ve Belediye Başkanı görev başında nöbet tutan korucularında bayramını kutlayayarak hatıra resmi çektirdiler.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez yaptığı sohbette ''Çemişgezek'te olmaktan burada yaşamaktan çok mutlu olduğunu dile getirirken huzur içinde nice bayramların geçmesi temennisinde bulundu.

Vatandaşların daha rahat ve huzurlu bir bayram geçirmeleri için belediye olarak gerekli tüm önlemleri aldıklarını vurgulayan Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız ise, İslam aleminin bayramını kutladı.

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.