ÇEMİŞGEZEK'TE DEZENFEKTE VE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

26 Ağustos 2020 09:52 Çemişgezek Belediyesi 1029

VATANDAŞ ÇALIŞMALARDAN ÇOK MEMNUN

ÇEMİŞGEZEK'TE DEZENFEKTE VE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Çemişgezek İlçesinde koronavirüs salgınına karşı etkin bir mücadele gerçekleştiren Çemişgezek Belediyesi İlçe merkezi ve mahalleler de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çemişgezek Belediyesi ekipleri  tarafından ilçedeki cadde ve sokaklarda ilaçlama ve  dezenfekte çalışmalarını gerçekleştiriyor.
Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız'ın talimatları ile oluşturulan  ekipler, dezenfekte çalışmalarını ilçe merkezinde sürdürdü. Ekipler önce, mahalle aralarında dezenfekte çalışmalarını sürdürürken ayrı bir ekip çarşı merkezinde cadde ve sokakları özel ilaçlar ile dezenfekte işlemi uyguladı.

VATANDAŞLAR ÇALIŞMALARDAN ÇOK MEMNUN
İlçe halkı yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, koronavirüs salgınına karşı örnek bir mücadele ortaya koyan Belediye çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

HEMŞEHRİLERİMİZİN SAĞLIĞI HERŞEYDEN ÖNEMLİ
Çemişgezekli vatandaşımızın sağlığının her şeyden önce geldiğini belirten Başkan YILDIZ , koronavirüsle mücadele çalışmalarının ilk günden beri  aralıksız sürdürdüklerini ifade ederek, hastalıkla mücadelede en önemli noktanın evde kalmak olduğunu hatırlattı. 
Çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirten Başkan Yıldız ''tüm vatandaşlarımızın maske ve sosyal mesafeye dikkat etmelerini ve kurallara uymalarını önemle rica etti''

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.