CEVİZLİ DERE SULAMA PROJESİ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

08 Ocak 2021 14:31 Çemişgezek Belediyesi 1052

MÜJDEYİ ATAŞ VERDİ

CEVİZLİ DERE SULAMA PROJESİ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN...
Çemişgezek ilçemizin bir çok zengin değerlerinin yanın da dutumuzun Ulusal Tv kanallarında yapılan  yarışma programlarında soru olarak sorulması  tüm hemşehrilerimizle  birlikte bizleri  gururlandırırken ; bir diğer gurur verici gelişme olan "Cevizli Dere" sulama barajının ihale onayının alınması ve yapımına bu yıl başlanacak olmasının haberini Milletvekilimiz çok kıymetli hemşehrimiz Sayın  Mustafa Ataş beyden aldık .

Yaklaşık 200 milyonluk ve 29.000 Dekar alanı sulayacak  üretim projesinin müjdeli haberini veren Sayın Milletvekilimiz Mustafa Ataş  "tüm Çemişgezek'li hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulundu"

Bizleri  ilk günden  beri yalnız bırakmayan ilçemizin her sorununda bizlere  kapısını açan Sn.Mustafa Ataş'a DSİ 9.Bölge Müdürümüz Sn. Mahmut Dündar'a ,Belediye Başkanımız Sn.Metin Levent Yıldıza, İlçe Başkanımız Sn. İ.Enes Somyürek'e ilçemiz adına teşekkür ederiz. 

 

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.