İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

04 Haziran 2020 09:05 Çemişgezek Belediyesi 654

YENİ PROJELERİMİZ HAYIRLI OLSUN

İŞİMİZ HİZMET....
Corona sonrası İlçemizin yeni projelerini Ankara da takip etmek üzere Sayın Ataş'ın yanında hemen nefesimizi aldık. Halkımızın bizden bekleyen hizmetlerini bir bir sıralarken açtığı her telefon memleketine rica ettiği her imkandan gelen olumlu yanıtlar hem Sayın Ataş'ın hemde bizlerin yüzünü güldürüyor. Çemişgezek'e bir tuğla daha koymanın gururunu yaşıyorduk.
1-Çevre Başkanımızdan şahsıma aldığı randevu ile gerçekleşen görüşmede;
A-) Şimdiki Belediye hizmet binamızın yerine yeni binamıza kaynak sözü verdi Sayın Bakanımız...
B-)Aynı katta bulunan öğretmen evinin yerini Belediyemize tahsis etti, yine Sayın Bakanımız Murat Kurum Beyefendi.
2-)Sayın Ataş'ın Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığımızı arayarak Belediyeler birliğinden Belediyemize sıfır kepçe sözü alması bir diğer önemli hizmetlerden biridir.
3-)Yine Sayın Ataş'ın DSİ Genel Müdürümüzle yaptığı görüşme neticesinde şahsımında ziyaretiyle yeni getireçeğimiz Cin Mağarası içme suyu projesindeki son mevzuat engelide giderilmiş oldu.

Her zaman Tunceli iline, ilçesine, memleketi Çemişgezek e verdiği emeklerden getirdiği hizmetlerden insanımızın gönlünü fet eden Sayın Milletvekilimiz Mustafa Ataş beyefendiye sınırsız, sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Ayrıca göreve geldiğimiz İlk günden bugüne Çemişgezek Millet Parkına, Katı atıkların taşınması için Traylere, bugünde yine hizmet binamıza sağlamış olduğu kaynaklarla Çevre ve şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum beyefendiye şahsım ve Çemişgezek adına çok teşekkür ederiz,saygılarımı sunarım.
Ayrıca Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımızın verdiği sıfır kepçeyle araç ekipmanımızın güçlenecek olmasından ötürü çok teşekkür ederiz, başarılar dilerim

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.