TUNCELİ ÇEMİŞGEZEK 3.ETAP PROJESİ SÖZLEŞME PROGRAMI

21 Temmuz 2020 16:37 Çemişgezek Belediyesi 1431

Tunceli Çemişgezek 3.Etap Projesinde hak sahipleri ile Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama işlemleri

İlçemizde yapımı devam eden  348 konutluk Tunceli Çemişgezek 3.Etap Projesinde hak sahipleri ile Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama işlemleri 04-21 Ağustos  2020 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Çemişgezek  Şubesinde ek programa göre gerçekleştirilecektir.
*T.C.Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi  ve bu belgenin bir fotokobisi ve T.C. kimlik numarası
*Sözleşmenin vekaleten yapılması durumunda,adına sözleşme imzalayacak kişi için düzenlenmiş,''Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir.''Veya ''Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalama yetkilidir.''Veya ''Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir.''ifadesini içeren noter tasdikli Vekaletname ve vekil olan kişinin nüfus cüzdanı veya yerine geçen belge.
*B1(2+1)tipi konut alıcıları Çemişgezek Kaymakamlığı tarafından imzalatılan Başvuru Formunun fotokopisini ibraz ederek sözleşme imzalayacaklardır.
Diğer taraftan konut alıcılarının taksitleri teslim tarihi takip eden ay başlayacaktır.Gayrimenkul Satış Sözleşme imzalama işlemlerine ilişkin hak sahiplerine bilgi verilmesi  gerekmektedir.
Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.
NOT:Tunceli Çemişgezek 3.Etap Projesi sözleşme programı resimlerde mevcuttur.

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Tepebaşı Mah. Bademli Sokak No: 9
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.