DSİ GENEL MÜDÜRÜMÜZLE BEREKETLİ GÖRÜŞME

10 Mart 2021 22:45 Çemişgezek Belediyesi 316

DSİ GENEL MÜDÜRÜMÜZLE BEREKETLİ GÖRÜŞME ⬇️
DSİ Genel Müdürümüz Sayın Kaya Yıldız beyefendi yatırım bütçelerinin sınırlı olduğu bir dönem de "Çemişgezek Sulama Göletine " bir miktar bütçe çıkarılması talimatını vererek  yüzümüzü güldürdü. Böylece bu yıl itibari ile Çemişgezek Sulama Göletinin imalatına yüklenici firma başlamış olacak kıymetli hemşehrilerimiz. Tekrar memleketimize hayırlı uğurlu olsun.
Ayrıca Cin Mağarası içme suyunun tahsisini gerçekleştiren Genel Müdürümüze teşekkürlerimizi sunarken, Cevizli Dere Barajı nında akibetini konuşmayı ihmal edemezdik. Bölgemizin en büyük en yüksek ekonomik değerine sahip ihalesi yapılmış üretim ve kalkınma projemizin yaklaşık iki üç ay içerisin de yüklenici firmasının belli olacağını , devamında ise bir miktar ödenek çıkarılarak bu yıl içerisinde yapımına dair ilk adımların atılacağı müjdesi bizleri çok memnun etmiştir..Sayın Genel Müdürümüz Kaya beye , Bölge Müdürümüz Mahmut beye, emeği geçen herkese şahsım ve memleketimiz adına çok teşekkür ediyorum. 
Sözünü aldığımız kıymetli Genel Müdürümüzü bayramdan sonra  projelerimizi sahada yerinde gördükten sonra Çemişgezek imizde misafir etmekten çok büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isterim.Gayret bizden , muvaffakiyetler Rabbimiz den...

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Mescit Mahallesi Mustafa Ataş Bulvarı No: 19
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.